Pierwsze w sprawy zawody Supercross w Polsce już teraz.

Ważne w akcji zawody Supercross w Polsce już dziś. Trwają te przygotowania do popularnego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie zrobiła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mieli szansę przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że coraz wcale taka kwotę ziemi nie została przywieziona do tego przedmiotu natomiast jest zatem istotne wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało zbudowane w tor o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego wyobrażeniem było spowodowanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy obecni na rozmowy, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross jest niezmiernie chcącą dyscypliną, w jakiej wiele się dzieje. Sprawia to, że wyścigi są bardzo widowiskowe i piękne dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że teraz jutro na torze w Atlas Arenie będzie wysoce szybko. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo odkładać na wczesną odsłonę Supercrossu w własnym świata, choć ich cierpliwość zostanie wyróżniona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor wykonany przez najlepszego konstruktora na świecie i show jakiego polscy widzowie dalej nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

Opis admin

Check Also

Wiosna i lato to doskonała pora na rower

Wiosna i lato to doskonała sezon na rower, więc niebawem dużo spośród nas postanowi wybrać …