Pierwsze w relacji zawody Supercross w Polsce już dziś.

Ważne w historii zawody Supercross w Polsce już dzisiaj. Trwają te przygotowania do popularnego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie odbyła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mieli okazję przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że coraz nigdy taka ilość ziemi nie została przywieziona do ostatniego celu dodatkowo istnieje wtedy spore wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało stworzone w tor o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego stworzeniem było przygotowanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy obecni na rozmów, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross stanowi wysoce trudną dyscypliną, w której znacznie się dzieje. Wykonywa to, że wyścigi są bardzo ładne i dobre dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że teraz jutro na kierunku w Atlas Arenie będzie niesamowicie szybko. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo liczyć na wczesną edycję Supercrossu w rodzimym kraju, jednak ich cierpliwość zostanie nagrodzona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor przygotowany przez najlepszego konstruktora na świecie oraz show jakiego polscy widzowie więcej nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

Opis admin

Check Also

Wiosna i lato to doskonała pora na rower

Wiosna i lato to doskonała sezon na rower, więc niebawem dużo spośród nas postanowi wybrać …