Ludzie coraz częściej chcą prowadzić koleją

W pięciu miesiącach ostatniego roku, w kontaktu do podobnego sezonu w 2015 r., nastąpił wyraźni postęp pracy eksploatacyjnej o blisko 11,5%. Ważną przyczyną rozwoju jest rozbudowanie pracy eksploatacyjnej przez PKP Intercity także utrzymaniu stabilnych skoków w korporacjach samorządowych. Koleją podróżuję też dużo pasażerów.

Od stycznia od maja 2016 roku z usług przewoźników kolejowych skorzystało 121,5 mln pasażerów. Stanowi aktualne o 4,8 mln osób dobrze w porównaniu do analogicznego okresu roku byłego. Wzrosła oraz funkcja przewozowa, która wyniosła 7,42 mln pas-km. względem 6,68 mln pas-km rok rano.
W miesiącu z pomocy kolei skorzystało 25,5 mln pasażerów. Jest zatem 1 mln osób dużo niż miesiąc wcześniej dodatkowo o 0,8 mln niewiele w porównaniu do marca ubiegłego roku, jak to przewieziono 24,7 mln osób.
Praca przewozowa wyniosła 1,64 mln pas-km. natomiast historyczna solidniejsza o 12% względem marca 2015 r. Wzrosła także praca eksploatacyjna, jaka w marcu wyniosła 13,3 mln pociągokilometrów natomiast stanowi wtedy mało 12% w przyrównaniu do roku ubiegłego.
Największym przewoźnikiem pod względem ilości przewiezionych pasażerów są Przewozy Regio, jakie planowały 27,2% udziału., Koleje Mazowieckie 20,94% udziału, a trzecia PKP Szybka Kolej Miejska – 14,38 %.
Liderem pod względem pracy przewozowej jest PKP Intercity z wkładem na stylu 45,5741 proc. Kolejne miejsca mają składy PR oraz KM.

Opis admin

Check Also

Narasta coraz większa moda na kawę wśród społeczeństwa

Aromatyczna espresso, parzona po turecku, sypana z fusami, rozpuszczalna oraz że dobra latte czy cappucino. …