Każda kobieta rozwijająca się pływać będzie wymagała prędzej lub później opanować i zasady nurkowania.

Wszystka osoba przekonująca się pływać będzie wymagała już lub później opanować i zasady nurkowania. Oprócz umiejętności unoszenia się pod wodą, szczególnie droga jest tutaj sztuka wstrzymywania oddechu. Wszystek z nas może wstrzymać oddech na chwila sekund. Czas ten można jednak bardzo wydłużyć. Wystarczy tylko odpowiednio poćwiczyć.

Przesadne blokowanie dopływu powietrza że się dla nas skończyć nawet niedotlenieniem mózgu. Kolejne kroki w szkoleniach stawiajmy więc bardzo wnikliwie i sprawdzajmy znaleźć nasz domowy rytm treningu. Każde tego gatunku działanie dawajmy w towarzystwie drugich osób. W wypadku gdy przydarzy nam się coś złego, nowy człowiek będzie mógł właśnie szybko zareagować.

Zanim podejdziemy do treningu, poświęćmy chwilę czasu na odpoczynek. Starajmy się wyciszyć i odpocząć. Właśnie to swoje życia przyniosą zamierzony efekt. Jak już poczujemy się w całości zrelaksowani, możemy zacząć pierwszy etap ćwiczeń. Przez blisko półtorej minuty wykonujmy głęboki wdech. Następnie przez minutę i piętnaście sekund robimy silny wydech. Po tym zestawie próbujemy wstrzymać powietrze. Czas wstrzymywania nie pewno stanowić natomiast dłuższy niż półtorej minuty. Cały czas pamiętajmy, aby nie przeciągać powstrzymywania oddechu. Róbmy tylko tyle, ile dzisiaj jesteśmy w stopniu. Po otwarciu ust wykonajmy trzy średnie wdechy i wydechy.

Druga grupa ćwiczeń przebiega podobnie jako pierwsza. Głęboki wdech prowadzimy przez jakiś półtorej minuty. Tyle samo czasu poświęcamy więcej na średni wydech. Ponownie wstrzymujemy oddech, choć nie dłużej niż na dwie chwili i trzydzieści sekund. Po ostatnim sezonie wykonujemy raz więcej trzy średnie wdechy a wydechy. W nowym, trzecim etapie ćwiczeń robimy głębokie wdechy przez okres dwóch minut. Następnie przez chwilę i czterdzieści pięć sekund silnie wypuszczamy powietrze. Oddech wstrzymujemy tak długo kiedy potrafimy. Na skutek działamy z trzech do dziesięciu wdechów a wydechów.

Pokonanie wszystkich tych poziomów zajmie nam wiele czasu. Nie warto jednak niczego przyspieszać. Sugeruje się, aby zadania te pisać codziennie. Tylko regularność bowiem może spowodować wymarzone efekty.

Opis admin

Check Also

Wiosna i lato to doskonała pora na rower

Wiosna i lato to doskonała sezon na rower, więc niebawem dużo spośród nas postanowi wybrać …