Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są już na ostatniej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w tych miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje wyłącznie do czerwca następnego roku, a nikt w siedzibie Katalonii nie wyobraża sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już dawno był się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w historii nowego kontraktu przeprowadzane są z Argentyńczykiem od blisko czterech miesięcy. W współczesnym terminie najważniejsze roli w Klubie rozmawiały także z piłkarzem, kiedy dodatkowo jego rodzicem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy otrzymują się już w zaawansowanej fazie i zajmują jedynie tych szczegółów kontraktu, z którymi nie będzie obecnie żadnych punktów w kwestii zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w sprawie nowej umowy kierowane stanowiły w zaciszach gabinetów. Zmieniło się więc po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), gdy do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie nowej umowy z Messim to sprawa kilku najbliższych tygodni.

Nie można zatem wykluczyć, że także w miesiącu na oficjalnej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na którą wszyscy czekamy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

Opis admin

Check Also

Każda kobieta rozwijająca się pływać będzie wymagała prędzej lub później opanować i zasady nurkowania.

Wszystka osoba przekonująca się pływać będzie wymagała już lub później opanować i zasady nurkowania. Oprócz …