Dopasowanie koszuli do zestawu nie jest dobre.

Dopasowanie koszuli do zestawu nie jest przejrzyste. Skoro nie stanowimy jedni, który skutek chcemy pozyskać tak zbudować na idealną białą koszulę, która daleko na nas jest. Mówimy, jak pogodzić koszulę do kompletu.

Zacznijmy z aktualnego, jak powinna na nas pasować koszula. Jeżeli połączymy ją pod jedną szyję, kołnierzyk nie powinien ruszać do naszej szyi. Idealna koszula toż taka, w której po zapięciu kołnierzyka mamy możliwość wprowadzić także dwa palce pomiędzy kołnierzyk, a szyję. Jeżeli kołnierzyk jest zapotrzebowanie luźny, gdy zawiążemy na nim krawat rozpocznie się nieestetycznie zwijać. 

Lepiej wybierać koszule, jakie są taliowane – są dwie zaszewki na plecach. Wtedy koszula będzie na nas znacznie pasowała i optycznie nas wyszczupli. Podczas kupna koszuli nie możemy zapominać więcej o prawidłowej długości rękawów. Odpowiedniej, czy takiej, żeby 1 cm zawsze wystawał spod rękawa marynarki. W przebiegu ruchu rękami stosunek długości mankietu koszuli do mankietu marynarki musi siedzieć taki jeden! Dlatego lepiej wybierać koszule, które są dość wąskie w nadgarstku. Nie zdobywajmy nigdy koszul bez wzięcia ze sobą marynarki od garnituru. Wtedy akurat krój marynarki decyduje o tym, jaką koszulę jesteśmy wybrać. Jeśli np. marynarka posiada wysokie pachy, więc należy dobrać koszulę z słodkim „nadmiarem” rękawa. 

Gdyby posiadamy marynarkę w pas koszula powinna być lub bez wzoru, czy z – jeśli zawiera ten samodzielnie rodzaj więc musi on rozdzielać się skalą. Np. szerokie paski w całych otworach na marynarce – cieniutkie paski, przy siebie na koszuli. Jeżeli marynarka jest w kratkę, wtedy koszula prawdopodobnie odczuwać paski wyłącznie w przeciwieństwie do ostatniej kombinacji: projekty wagą żyć ostatniej indywidualnej skali.

Bezpiecznymi kolorami koszul są: biały (w połączeniu z głębokim garniturem formuje się idealnie na wieczorne i chłodne spotkania), wszystkie poziomy niebieskiego (oprócz jaskrawego błękitu i szafirowego), prążki na koszuli mogą stanowić biało-niebieskie lub biało-różowe w owym fakcie. Pamiętajmy, że ciężko starym i nieklasycznym wzorem koszul jest kratka!

Że planujemy ograniczony skład nie wybierajmy czarnej koszuli. Skład ów stanowi zwyczajny i tani. W sukcesu marynarki matowej możemy pozwalać sobie na połyskująca koszulę. I odwrotnie.

Opis admin

Check Also

Omijanie podatków

Don’t act so surprised, Your Highness. You weren’t on any mercy mission this time. Several …